پیچ سیاست مدیریت مدیریت استراتژی اخبار اجتماعی

پیچ: سیاست مدیریت مدیریت استراتژی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی شیوه کسب درآمد و هزینه‌کرد پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن می‌کند ،

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از عوض کردن رویکرد تدوین لایحه بودجه سال 97 بر اساس وظایف قانونی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دا

شیوه کسب درآمد و هزینه‌کرد پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن می‌کند ،

در بودجه 97 سرفصل هایی که جزء وظایف ذاتی شهرداری نیستند از بین بردن می شوند / شیوه کسب درآمد و هزینه کرد پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن می کند

عبارات مهم : ایران

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از عوض کردن رویکرد تدوین لایحه بودجه سال 97 بر اساس وظایف قانونی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: سرفصل هایی که جز وظایف ذاتی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیستند از بین بردن خواهد شد.

سمیع الله مکار م حسینی در گفت و گو با گزینش ، راجع به رویه کسب درآمدهای مالی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نحوه هزینه کرد شهرداری بر اساس لایحه بودجه مصوبی شورای شهر هست، در حال حاضر بودجه مصوبی شورای گذشته ملاک عمل است ولی از آنجا که منابع اندک است از این رو این هزینه کرد با اولویت بندی همراه است.

شیوه کسب درآمد و هزینه‌کرد پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن می‌کند ،

وی با بیان اینکه رویکرد شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران براق سازی هست، تاکید کرد: بدون شک شیوه درآمدی و هزینه ای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن خواهد کرد. امسال شهرداری ناچار است براساس لایحه بودجه ای که در شورای گذشته تصویب شده است است عمل کند؛ البته با در نظرگرفتن این که منابع مالی شهرداری اندک است بخش هایی که ضرورت دارد در دستور کار قرار خواهد گرفت.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران شیوه های درآمدزایی و هزینه کرد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن خواهد کرد، اعلام کرد: شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در تخصیص اعتبارات 6 ماه دوم تنها در بخش مأموریت و وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد و از سال بعد نیز بودجه تنها جهت وظایف شهرداری تخصیص خواهد یافت. بدون تردید در بودجه سال 97 سرفصل هایی که جز وظایف شهرداری نیست، از بین بردن خواهد شد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از عوض کردن رویکرد تدوین لایحه بودجه سال 97 بر اساس وظایف قانونی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دا

وی راجع به وقت ارسال لایحه بودجه سال 97 به شورای شهر نیز گفت: بزودی این لایحه بر اساس الویت ها، وظایف ذاتی و برنامه ها و قولی که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران و اعضای شورای شهر داده هست، ارسال خواهد شد.

مکارم حسینی توسعه مترو و حمل ونقل عمومی، کم کردن آلودگی هوا، کم کردن آسیب های اجتماعی و نوسازی بافت فرسوده از اولویت های مهم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در چند سال آینده بیان کرد و افزود: تامین منابع مالی جهت پروژه های شهرداری با توجه به کم کردن درآمدهای عوض کردن خواهد کرد از این رو جهت کسب درآمدها از منابع بخش شخصی و همکاری مردم بهره خواهیم گرفت و چون اهداف ما در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران سیاسی نیست از این رو بر اساس چارچوب عمل خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | شورای شهر | لایحه بودجه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs